,

Lignov Kano Avizeleri

canoe chandelier

Lignov Kano Avizelerimiz, hem bakması güzel hem de o Restaurantınızı, otel lobinizi, barınızı, büyük odayı, bilardo masasını, yatağınızın üstünü veya zevkinizi sergileyen herhangi bir yeri aydınlatmak için harika olan türünün tek örneği bir ahşap avizedir. Her kano, yetenekli bir zanaatkar tarafından özenle yapılır. Her ayrıntıda otantik ve estetiktir. Sadece kano tutkunları için harika bir gösteri ve sohbet parçası değil, aynı zamanda evinizdeki veya iş yerinizdeki o özel yer için mükemmel bir ahşap aydınlatma kaynağıdır. Her biri, müşterilerin isteklerine göre özel olarak yapılır ve hepsi çok değerlidir.

Lignov kano avizesi, nesiller boyu dayanacak şekilde yapılmış gerçek bir kızılderili kanosunun ölçekli halidir. Pek çok insan gerçekten içine girip kürek çekemeyeceklerini soruyor, ama hayır, yapamazsınız. Sadece gösterim içindir. Ahşap şeritlerin bir dizi form üzerine yapıştırılmasıyla oluşturulmuştur. İstenilen kano şekillenene kadar zımparalama ve düzeltme işlemi devam eder. Sonra vernik aşaması başlar. Sezonluk bir kampta veya göl kulübesinde bulunabilecek yıllarca süren zorlu koşullara dayanmasını sağlamak için 3 kat vernik uygulanır. Son olarak, elle şekillendirilmiş Ladin korkuluklar, güverte kapakları, ve ahşap üzeri deri örgülü oturakları ile tamamlanır. Son zımparalama, son kat vernik veya epoksi kaplama uygulanır. Işıklar daha sonra kurulur.

Lignov ile kano avizelerinizi kişiselleştirebilirsiniz. Kendi avizelerinizi tasarlayın veya biz monte edelim. Bu büyük kano avize 270 cm / 106.30 inc uzunluğunda, 54 cm / 21.25 inc genişliğinde ve yaklaşık 25 cm / 10 inc derinliğindedir. İki askı noktası vardır. 16 kg ağırlığındadır. Bitmiş kano avizeler, her biri için 60 iş gününde özenle inşa edilmiştir.

Lütfen herhangi bir soru sormaktan çekinmeyin. Teşekkürler